BezvaChat.cz – nový český internetový chat

Zkušený webový vývojář Jan Říha se rozhodl dne 12.02.2015 spustit nový český internetový chat pod názvem BezvaChat.cz

BezvaChat funguje více jak 4 měsíce a službu vyzkoušelo už více jak 1000 uživatelů, z toho několik desítek uživatelů na BezvaChat chodí pravidelně. BezvaChat je stále ve vývoji a přidáváme stále nové funkce.

Při chatování můžete poslouchat Follow Mee rádio, takže se s námi rozhodně nudit nebudete.

Pro vstup do chatovací místnosti je potřeba zaregistrovat se a přihlásit se. V chatu jdou psát jak veřejné zprávy, tak soukromé tzv. šeptání a můžete si dokonce psát soukromé zprávy v šeptacím okně. Na BezvaChatu má každý uživatel svůj profil, kde každý může o sobě napsat pár informací a přidávat si kamarády nebo nahrávat fotky do fotogalerie.

BezvaChat dále obsahuje další služby jako jsou např.: Fórum, Ankety, Vzkazy, Rychlá pošta a mnohé další. Každá služba má velice jednoduché a přehledné nastavení i ovládání, takže se na BezvaChatu i nováčci rychle zorientují.

Pořádek v chatovacích místnostech udržují dočasní správci, stálí správci a administrátoři, takže se nemusíte bát, že by Vás někdo otravoval nebo Vám byl zasílán SPAM.

Stálí uživatelé a VIP uživatelé mají na BezvaChatu několik výhod např.: systém z místnosti Vás vyhodí až po delší době neaktivity, v chatovací místnosti si můžete nastavit více řádků, nastavovat statusy a oblíbené místnosti. Máte povolen vstup do místnosti VIP a mnoho dalších výhod.

Dojděte pokecat, seznámit se nebo si najít nové přátele. http://bezvachat.cz