POLOMIO projekt – nevšední šperk s drahokamy

Společnost POLOMIO vznikla teprve nedávno a nabízí šperky pro různé příležitosti, které jsou navrženy zvláštním designem, specifickým pro tuto značku. Spoluzakladatel společnosti je šperkař a designer David Lomos, který se výrobě šperků věnuje již od svých 13 let.

V e-shopu polomio.cz můžete zakoupit šperky pro různé zvláštní příležitosti, jako svatba, zásnuby a další.

Prsten Budapest

Prsten Budapest – Jako navzájem prolnuté stonky s lístky osázenými diamanty, tak na Vaší ruce bude vypadat prsten Budapest.

David Lomos ke své práci dodává: „Za 25 let v této branži je pro mě POLOMIO logickým vývojovým počinem v mé šperkařské dráze. V roce 1998 jsem založil atelier DALOO design, ale věnuji se především zakázkovému šperku na míru přímo pro konkrétní klienty.“

Prsten New York

Prsten New York – Elegantní křivka prstenu obepínající drahokam z obou stran připomíná dlaně, které svírají drahocený kámen jako poklad.

Pří výrobě šperků se pracuje se všemi kovy vhodnými k jejich výrobě (zlato, stříbro, platina, titan a další). Navíc jsou všechny značky pod značkou POLOMIO vyráběné v České republice a společnost také spolupracuje s nejlepšími a nejzkušenějšími odborníky z oboru.

Naušnice Tokyo

Naušnice Tokyo – Náušnice poseté brilianty ve tvaru kulatého polštářku. Díky použití staré technologie vsazování drahých kamenů pavé, dělají náušnice dojem souvisle zářícího bochánku.

V samotné výrobě šperků jsou uplatňovány nejmodernější technologie jako vakuové lití zlata pod ochrannou atmosférou, laserová technologie, 3D modelace a tisk. Zároveň jsou používány ruční techniky zasazování diamantů a jiných drahokamů do šperku.

Náhrdelník Amsterdam

Náhrdelník Amsterdam – Rostlinně křehký a výrazný design náhrdelníku Amsterdam ve tvaru poupěte s briliantem rozzáří dekolt každé ženy.

V e-shopu můžete také vedle prstenůnáušnic zakoupit také náhrdelníky vhodné pro každou příležitost. Design všech výrobků vás jistě zaujme svoji originalitou.

David Lomos pod vedením restaurátora Ivana Housky restauroval mnoho světově významných předmětů – např. Stříbrný oltář Pražského jezulátka, sakrální předměty pro Arcidiecézní muzeum v Olomouci a Dóm sv. Václava. Následně vystudoval Mistrovskou školu designu v Praze, během dvouleté stáže jako designér u renomované klenotnické firmy Primossa a.s. vytvořil kolekci zlatých briliantových šperků na motivy stylu Art deco pro český a americký trh.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *