Vodafone 845 a cesta do Brna

Dnes jsem se rozhodl, že zítra pojedu do Brna a pokud všechno vyjde jak chci, odvezu si za 1500 z prodejny Vodafonu i telefon Vodafone 845.

Vodafone 845

Vodafone 845

Telefon chci koupit hlavně proto, že si chci vyzkoušet telefon s OS Android. Telefon budu využívat na druhé telefonní číslo které nepoužívám tak často, proto si myslím že investice 1 500 Kč není tak velká aby byla škoda, že telefon bude víceméně ležet někde na stole. Sice moje Nokia E50 už potřebuje vyměnit za novější telefon, ale místo tohoto telefonu budu mít snad už do konce srpna Nokii 5800 XpressMusic.

Nokia E50

Nokia E50

Jestli ale Vodafone 845 koupím nebo ne ještě nevím, samoobsluha Vodafonu mi hlásí že poslední 3 faktury nebyly zaplaceny včas, nicméně dnes Vodafone přijal částku za poslední vystavenou fakturu, takže předpokládám že jenom nějakou dobu trvá než se to zobrazí i v samoobsluze a zítra už to bude v pořádku, a snad bude i telefon na některé z prodejen v Brně abych jej mohl koupit.

Nokii 5800 XpressMusic

Nokii 5800 XpressMusic

Nicméně abych nejel jenom kvůli telefonu, který nakonec ani nemusím koupit rozhodl jsem se že po cca 18 letech navštívím hrobku kapucínů a pokud to bude možné udělám i pár fotek, které bych tu pak zítra zveřejnil, takže jsem docela zvědav jak celá cesta dopadne a zda se mi podaří alespoň najít onu hrobku, pokud už telefon neseženu.

0 0

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *