Problémy s O2

Podle zkušeností s O2 v předešlých dnech bych řekl že mají trochu problémy s nabídkou služeb, měří FUP i když jsem na Wi-Fi a aktivují internet v mobilu za 20 i když údajně aktivovat nejde.

Před 14 dny jsem si dobil kredit za 300 díky nabídce že dostanu 50% bonus kreditu navíc, obdržel jsem tedy celkem 450Kč a nabídku že mám nárok na jednu z výhod (SMS, volání, internet za 20) zvolil jsem internet a odeslal SMS v požadovaném formátu. Po chvilce došla SMS že požadavek byl přijat ke zpracování.

Jelikož mi předtím strhli 40 korun díky již aktivnímu tarifu, čekal jsem týden na další aktivaci již za 20 korun. Nicméně mi přišla SMS že si účtují opět 40 korun. Volal jsem tedy na operátora a bylo mi řečeno že se napřed musí zrušit ten tarif za 40 korun a pak aktivovat výhodu (nechápu tedy proč jsem nebyl upozorněn ihned přes SMS že výhoda nejde aktivovat). Bylo mi řečeno taky že jelikož volám po týdnu limit na aktivaci výhody je 36 hodin nebo kolik nemám na tuto výhodu již nárok, s tím jsem se tak nějak již smířil že tedy musím znovu dobít minimálně za 300 a pak tedy postupovat podle rad operátora.

Dnes mi ale došlo (patrně díky kontaktování O2 Guru) nejprve že za službu Internet v mobilu (IVM) Start a strhávají 20 Kč, v další SMS navýšili kredit na 352,00,v další SMS zrušili IVM Start a v poslední SMS aktivovali IVM Start za 20. Nevím tedy jak je možný že najednou to aktivovat jde. O2 se ani neobtěžovalo zavolat nebo poslat SMS a omluvit se nebo vysvětlit že byla chyba u nich a podobně.

Dále jsem v neděli stáhl přes mobilní data pár MB (nevím kolik dejme tomu že 20MB víc myslím že ne) pak jsem byl v pondělí chvíli na netu od O2 a po příchodu domů mi přišla SMS že jsem překročil FUP limit z 80% (tady to chápu je to i logický) nicméně po příchodu domů jsem vypl data v nastavení a byl na internetu přes Wi-Fi. takže se na data od operátora nemohlo nic přepnout, přesto mi po pár hodinách přišlo že jsem vyčerpal 100% limitu, nechápu jak tedy ale prý přečerpal a mám si domluvit schůzku s O2 Guru na prodejně, jen nevím když pojedu 60km do Brna k čemu to bude když podle mě stejně na nic nepřijdou 🙂

1 0

Sony Xperia Z3 Compact lze pořídit v  e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Záložka pro permanentní odkaz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *